Atribuită
Cumpărare directă
Inchiriere CAR TV - Filmare eveniment cu CAR TV: 4 camere fullHD - Specificatii tehnice car tv: mixer video 8 canale, mixer audio digital, intercom fibra optica, recorder PGM,intercom fibra optica,recorder PGM,cameramani,microfoane,regizor de montaj - pentru 2 zile ;pentru premiera "TURANDOT" din 13 si 14 .02.2020
- Număr anunț
- DA25004146
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA BUCURESTI (CUI 4221314)
- Furnizor / câștigător
- ANVERGURA PRODUCTION SRL (CUI 33682036)
- Cod CPV
- 79952100-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.500 RON
- Valoare atribuită
- 5.500 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.