Atribuită Cumpărare directă

Denumire contract: Achiziționarea de echipamente necesare pentru Atelier Comerț, Atelier Lăcătușărie, Cabinet Ospătar și Cabinet Gastronomie din cadrul Liceului Tehnologic nr. 1 – Valea lui Mihai. Echipamentele vor corespunde descrierii din Propunerea tehnică: cărucior de patiserie 16-1 buc, distribuitor de farfurii calde-1 buc, espresor cafea-2 buc, mașină cuburi de gheață-1 buc, dispozitiv de încălzit supe-1 buc. Agenția de Dezvoltare Durabilă a Județului Bihor a încheiat un Acord de parteneriat cu Orașul Valea lui Mihai, acord înregistrat sub numărul 441/09.08.2019 la Agenția de Dezvoltare Durabilă a Județului Bihor și sub nr. 3389/08.08.2019 la Orașul Valea lui Mihai, pentru reabilitarea/dotarea/modernizarea unor imobile a căror destinație este cea de școală, proprietate publică a Orașului Valea lui Mihai, membru fondator al Asociației de dezvoltare intercomunitară "Agenția de Dezvoltare Durabilă a Județului Bihor". Procedura de achiziție publică este demarată de către Orașul Valea lui Mihai în calitate de autoritate contractantă, acționând atât în nume propriu, cât și în numele și pe seama celorlalte autorități contractante care desfășoară în nume comun achiziția, respectiv Agenția de Dezvoltare Durabilă a Județului Bihor, conform prevederilor art. 44, alin. (3) din Legea 98/2016 privind achizițiile publice.

Număr anunț
DA24989995
Autoritate contractantă
ORASUL VALEA LUI MIHAI (CUI 4650570)
Furnizor / câștigător
OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
Cod CPV
39141000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.415 RON
Valoare atribuită
8.415 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.415 RON

din 8.415 RON estimat