Atribuită
Cumpărare directă
Motorina Standard , vrac, din depozite Petrom. Carburant "Motorina Euro 5" care respecta prevederile legislative nationale si standardele, astfel: HG 15/5.01.2006, HG 456/16.05.2007, Ordinul Ministerului Transporturilor , Constructiilor si Turismului nr. 2135/8.12.2005 pentru aprobarea reglementarilor RNTR4, Standardul european EN 590:2004 cu AC:2005, Standardul roman SR EN:octombrie 2004 cu AC:2006 .
- Număr anunț
- DA25000785
- Autoritate contractantă
- COMUNA POIENARII BURCHII (CUI 2843647)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
- Cod CPV
- 09134220-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.720 RON
- Valoare atribuită
- 12.720 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.