Atribuită Cumpărare directă

Pachet Licente Reinnoire Software Maintenance Symantec - Protection Suite Enterprise Edition, 120 licente GOV ( licentiere de tip guvernamentala ), pentru o perioada de 1 an (24 feb. 2020 - 23 feb. 2021) (SPS-EE-RNW-AG-100-249-B) - Symantec Endpoint Protection (Windows, Linux and Macintosh); - Symantec Mail Security for Microsoft Exchange; - Symantec Messaging Gateway

Număr anunț
DA25015596
Autoritate contractantă
FONDUL DE GARANTARE A ASIGURATILOR (CUI 34952340)
Furnizor / câștigător
MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI 16005870)
Cod CPV
48761000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.048 RON
Valoare atribuită
15.048 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.048 RON

din 15.048 RON estimat