Atribuită
Cumpărare directă
Pachet diverse materiale: 1 Baterie monoc.TL buc 1.00 2 Set suruburi fixare baterie buc 2.00 3 Racord flexibil 1/2-1/2 50cm buc 4.00 4 Niplu BZ 1/2 buc 4.00 5 Racord flexibil 80cm FE buc 2.00 6 Cleste curatat via buc 1.00 7 Conductor CU 2,5 ml 10.00 8 Matura sorg cu coada buc 2.00 9 Matura sorg cu bucsa si coada buc 1.00 10 Cleste curatat pomi buc 1.00 11 Rezervor semiinaltime WC buc 1.00 12 Priza simpla CP buc 1.00 13 Intrerupator simplu ST buc 1.00 14 Silicon univ 280ml buc 1.00 15 Pinza bomfaier buc 1.00 16 Holzsurub 3,5x35 buc 100.00
- Număr anunț
- DA25016837
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PP NR. 19, BOTOSANI (CUI 20404976)
- Furnizor / câștigător
- COZMOPOL SRL (CUI 14292673)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 336,97 RON
- Valoare atribuită
- 336,97 RON
- Data publicării
- 11.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 13.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.