Atribuită Cumpărare directă

Rulment cu role

Număr anunț
DA24992619
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI 14348324)
Cod CPV
44442000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
405,07 RON
Valoare atribuită
405,07 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

405,07 RON

din 405,07 RON estimat