Atribuită
Cumpărare directă
Baterie M.C. cada-furtun+para-2buc x 123ron=615ron;Baterie M.C.bucatarie - stativ pipa mijlocie -15buc 80ron=1200ron;Baterie M.C.cadita dus-20buc x 117=2340ron;Baterie M.C.lavoar-15buc x103ron=1545ron;Baterie M.C.gat lebada-30buc x 108ron=3240ron;Baterie M.C.perete-5buc x 106ron=530ron;Burduf FL. wc-20buc x 25ron=500ron;Flotor Laguna-15buc x 56ron=840ron;Furtun+para dus-25buc x 36ron=900ron;Mecanism Laguna-15buc x 30ron=450ron;Reductie 1/2-3/8 Alm.-20buc x 4,50ron=90ron;Robinet coltar 1/2-1/2-40buc x16,50ron=660ron;Robinet coltar 1/2-3/8-15buc x 17,50ron=262,50ron;Robinet D.S.1/2-10buc x 20ron=200ron;Robinet trecere 1/2-15buc x 14,50ron=217,50ron;Robinet trecere 3/4-10buc x19ron=190ron;Robinet tur+retur-30buc x 24,50ron=735ron;Sifon flexibil+ventil-70buc x 16ron=1120ron. Total:15.635,00ron.
- Număr anunț
- DA24989702
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.635 RON
- Valoare atribuită
- 15.635 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.