Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritate Contractanta: LICEUL TEHNOLOGIC ZEYK DOMOKOS 2) Acoperiri - RCA 3) Date despre asigurare/acoperiri – 06.02.2020 4) Valabilitate: 20.02.2020 – 19.02.2021 5) Prima de asigurare – 383 RON 6) Conditii de plata - INTEGRAL 7) Intermediar 147000746
- Număr anunț
- DA24999106
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic Zeyk Domokos (CUI 17094468)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 383 RON
- Valoare atribuită
- 383 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.