Atribuită Cumpărare directă

SM-A405FZKDROM Telefon mobil Samsung Galaxy A40, Dual SIM, 64GB, 4G, Black

Număr anunț
DA25014054
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
32250000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.428,56 RON
Valoare atribuită
1.428,56 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.428,56 RON

din 1.428,56 RON estimat