Atribuită
Cumpărare directă
Dezinfectantul gel maini Aniosgel face parte din gama de produse elaborate de compania Anios, lider mondial pe segmentul dezinfectantilor medicali, si reprezinta un ajutor pentru dezinfectarea mainilor in centrele medicale, in spitale dar nu numai. Dezinfectantul gel pentru maini de la Anios este un produs performant, ce actioneaza imediat, distrugand o gama larga de bacterii, virusi si microbi. Bacterii: EN 13727 MRB si XRB conform standardului EN 13727 Micobacterii: EN 14348 Fungi: EN 13624 Virusuri: EN 14476: Poliovirus, Adenovirus, Norovirus MNV HIV-1, PRV (surogat al HBV), BVDV (surogat al HCV), Rotavirus, Virusul herpetic, VRS, Rotavirus conform EN 14476 Gelul antiseptic hidroalcoolic Aniosgel prezinta cateva caracteristici: -
- Număr anunț
- DA25003428
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA (CUI 5321206)
- Furnizor / câștigător
- DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 202,14 RON
- Valoare atribuită
- 202,14 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.