Atribuită
Cumpărare directă
1 BON CONSUM COLECTIV - AUTOCOPIATIV BUC 2.00 2 FILE PROTECTIE NOKI 100BUC/SET SET 1.00 3 SUPORT INSTRUMENTE SCRIS PLASA BUC 1.00 4 BATERIE BIOS+SERVICE PC-URI BUC 1.00 5 AGRAFE METALICE 33MM OFFICE COVER 100BUC/CUT BUC 4.00 6 CUTIE ARHIVARE 150MM BUC 25.00 7 DOSAR PVC BUC 50.00 8 HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY 500COLI/TOP TOP 10.00 9 CRETA ALBA 100BUC/CUTIE CUT 5.00 10 REFIL CANON 719H DUBLU BUC 1.00 11 REFIL CANON FX 10 BUC 1.0
- Număr anunț
- DA25014837
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic de Transporturi Piatra Neamt (CUI 2613281)
- Furnizor / câștigător
- SYSTEM PRO SRL (CUI 17718057)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 529,83 RON
- Valoare atribuită
- 529,83 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.