Atribuită Cumpărare directă

1. Cutie de depozitare cu capac 8 litri; 2. Cutie de depozitare 52L cu capac conf ofertei transmise

Număr anunț
DA25004720
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI 15250579)
Cod CPV
39221000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.150 RON
Valoare atribuită
2.150 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.150 RON

din 2.150 RON estimat