Atribuită
Cumpărare directă
DR.STEPHAN FLOOR SPEED 5L ( uscare rapida 5L (lisec) ) ........ 58.71 RON fara TVA / buc DR.STEPHAN FLOOR SPEED 10L ( uscare rapida 10L (lisec) )..... 98.99 RON fara TVA / buc Caracteristici produs - este un detergent recomandat pentru podelele cu porozitate redusa si stralucire puternica, datorita capacitatii sale de uscare foarte rapida; - are putere mare de curatare; - nu lasa urme; - are nivel redus de spumare; - are un parfum foarte placut; - se poate utiliza manual sau cu ajutorul masinilor automate de spalat; - ambalare: 5l. Mod de utilizare In functie de gradul de murdarie, utilizati intre 100-200ml produs la 10l apa
- Număr anunț
- DA25002778
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIRON COSTIN SUCEAVA (CUI 16852335)
- Furnizor / câștigător
- MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
- Cod CPV
- 39831300-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 395,96 RON
- Valoare atribuită
- 395,96 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.