Atribuită Cumpărare directă

SERVICIU DE ASIGURARE DE RĂSPUNDERE CIVILĂ AUTO. ACHIZITIE DIRECTĂ CONFORM ANUNȚ PUBLICAT ÎN SEAP CU NR.ADV1122107 DIN 27.01.2020. SERVICIUL PRESTAT TREBUIE SĂ FIE ÎN DEPLINĂ CONCORDANȚĂ CU CANTITĂŢILE ŞI SOLICITĂRILE FORMULATE ÎN DOCUMENTUL ANEXAT CERERE ASIGURARE RCA PENTRU ACHIZIŢIA DE SERVICII RCA. ANEXA LA NR.2561573 DIN 21.01.2020 ,PREVEDERILE ANUNȚULUI MAI SUS MENŢIONAT, OFERTA DUMNEAVOASTRĂ TRANSMISĂ ÎN DATA DE 27.01.2020 CU NR 117646960 ȘI ÎNREGISTRATĂ LA SEDIUL IJJ DÂMBOVIȚA CU NR.2563030 DIN 27.01.2020.

Număr anunț
DA24933787
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE JANDARMI JUDETEAN " MIRCEA CEL BATRAN " DAMBOVITA (CUI 4280000)
Furnizor / câștigător
S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
201,62 RON
Valoare atribuită
201,62 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
29.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

201,62 RON

din 201,62 RON estimat