Atribuită
Cumpărare directă
Specialitate Ciolan vid cca 400 g NUMAR DE REFERINTA: 24790 PRET DE CATALOG: 17,89 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: kg COD SI DENUMIRE CPV: 15131700-2 Preparate pe baza de carne (Rev.2) DESCRIERE: Specialitate Ciolan vid cca 400 g . Pret Promo
- Număr anunț
- DA24934661
- Autoritate contractantă
- UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15131700-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,34 RON
- Valoare atribuită
- 107,34 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.