Atribuită Cumpărare directă

Sapun de toaleta Dalan 100 gr , solid , ambalat individual. Pentru sectia PIATA = 325, Pentru sectia SALUBRITATE = 550

Număr anunț
DA24931175
Autoritate contractantă
SC SALPITFLOR GREEN SA (CUI 27393335)
Furnizor / câștigător
BOGMAR SRL (CUI 10979365)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778,75 RON
Valoare atribuită
778,75 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,75 RON

din 778,75 RON estimat