Atribuită Cumpărare directă

Materiale de constructii: electrice - priza aplicabila dubla 1 buc., banda izolatoare 1 buc; si sanitare - teu pexal d = 16 mm 1 buc, teu 1/2 toli 1 buc, robinet1/2 toli 1 buc, niplu 2 buc, lipici tip loctite - 1 tub

Număr anunț
DA24954768
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI TIMISOARA (CUI 38053878)
Furnizor / câștigător
PRINT 84 SRL (CUI 26821816)
Cod CPV
44000000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
216,20 RON
Valoare atribuită
216,20 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

216,20 RON

din 216,20 RON estimat