Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA TEHNICO-FINACIARA SERVICII CATERING 01.02.2020 -tartine cu pasta de masline 25g/pers -ardei gras umplut cu pasta de branza 35g/pers -frigarui capresse 25g/pers -cosulete cu humus 1 buc/pers -ciuperci umplute 1 buc/pers -tartine cu pasta de avocado/1 buc /pers -snitel de porc 100/pers -cartofi aromatic 200g/pers -frigarui de pui 150g/pers -salata de varza 100g/pers -tarta cu branza 100g/pers -apa plata 0.500 ml/pers 02.02.2020 -rosii umplute cu salata de vinete 50g/pers(fara lactoza) -tartine cu mousse de pate 25g/pers(fara lactoza) -fasole batuta 50g/pers(fara lactoza) -tartine cu crema de branza si somon afumat 25g/pers(cu lactoza) -platou cu legume proaspete - -frigarui de curcan 150g/pers -piure 200g/pers -cotlet de porc caramelizat 130g/pers -spanac 200g/pers -tarta cu mere 100g/pers -salata de sfecla 100g/pers -apa plata 0,500ml/pers PAUZA DE CAFEA -cafea 100 ml/pers -ceai 150ml/pers -apa plata 0,500 ml/pers -apa minerala 0.500ml/pers -patiserie asortata (minicroissant cu unt,mini croissant cu ciocolata,melc cu nuca,melc cu branza,minipateuri cu branza) 300g/pers -selectie de fructe de sezon 200g/pers -zahar,lapte pentru cafea,indulcitor . Pret -pauza de cafea 25.00 lei/pers -pranz 65 .00 lei/pers Preturile sunt finale.TVA INCLUS
- Număr anunț
- DA24954326
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- URBAN FOOD CATERING SRL (CUI 37672108)
- Cod CPV
- 55500000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.651,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.651,40 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.