Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 10501369 - MASTER PL-C/2P 18W/830 WW (10) - BUC 100 = 10,09 lei/buc 10501400 - TLD 18W/840 NW G13 (25) - BUC 200 = 4,50 lei/buc 11133087 - BEC SFERIC LED E27/5W ECO LOHUIS-Y - BUC 20 = 5,50 lei/buc 10810840 - 92005.0 BATERIE LAVOAR TITANIA IRIS - BUC 6 = 55,00 lei/buc 11133468 - MEC.PNEUM.WC 2"",BUT.CROM.F90-LAT - BUC 2 = 40,00 lei/buc Conform ofertei .

Număr anunț
DA24945445
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.429 RON
Valoare atribuită
2.429 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.429 RON

din 2.429 RON estimat