Atribuită
Cumpărare directă
Consiliul Judetean Constanta intentioneaza sa achizitioneze servicii telefonie mobila si data mobile pentru 12 luni, pentru un numar de 50 abonamente, astfel: - Abonament serivicii de telefonie mobilă și date mobile - pentru 2 numere = 238,50 lei fara TVA/luna; - Abonament serivicii de telefonie mobilă și date mobile - pentru 5 numere = 143,10 lei fara TVA/luna; - Abonament serivicii de telefonie mobilă și date mobile - pentru 43 numere = 38,16 lei fara TVA/luna, conform oferta primita la CJC inregistrata sub nr. 1250/17.01.2020.
- Număr anunț
- DA24937599
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
- Cod CPV
- 64210000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.000,56 RON
- Valoare atribuită
- 34.000,56 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.