Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de viata de grup nominal conform conditiilor de asigurare Groupama Asigurari pentru 18 persoane, care activeaza intr-o institutie a statului din Romania, Jud. Ploiesti. Sume asigurate/persoana: Subgrup 1: 13 pers - Asigurare de Deces: 5,500 RON - Deces ca urmare a unui Accident: 5,500 RON - Spitalizare ca urmare a unui Accident: 50/zi x 30 zile - Interventii Chirurgicale ca urmare a unui Accident: Max. 2,500 RON - Arsuri: Max. 2,000 RON - Fracturi:Max. 2,000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 5,500 RON Subgrup 2: 3 pers - Asigurare de Deces: 5,500 RON - Deces ca urmare a unui Accident: 5,500 RON - Spitalizare ca urmare a unui Accident: 50/zi x 30 zile - Interventii Chirurgicale ca urmare a unui Accident: Max. 2,500 RON - Arsuri: Max. 2,000 RON - Fracturi:Max. 2,000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 5,500 RON Subgrup 3: 2 pers - Asigurare de Deces: 5,500 RON - Deces ca urmare a unui Accident: 5,500 RON - Spitalizare ca urmare a unui Accident: 50/zi x 30 zile - Interventii Chirurgicale ca urmare a unui Accident: Max. 2,500 RON - Arsuri: Max. 2,000 RON - Fracturi:Max. 2,000 RON - Invaliditate permanenta partiala sau totala ca urmare a unui accident: Max. 5,500 RON Acoperire: permanenta (24 de ore din 24 de ore) Perioada asigurata: 12 luni, cu intrarea in valabilitate a politei: ianuarie 2020
- Număr anunț
- DA24938303
- Autoritate contractantă
- COMUNA CHIOJDEANCA (PRIMARIA) (CUI 2843264)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66511000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.217,68 RON
- Valoare atribuită
- 1.217,68 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.