Atribuită Cumpărare directă

Cartuse de toner si unitati de imagine conform cantitati si specificatii publicate in anuntul de publicitate nr.ADV1127561/29.01.2020

Număr anunț
DA24966294
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA PENTRU ACTIVITATI NUCLEARE (CUI 10882752)
Furnizor / câștigător
DINALUCRI SRL (CUI 14509820)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.617,20 RON
Valoare atribuită
3.617,20 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.617,20 RON

din 3.617,20 RON estimat