Atribuită
Cumpărare directă
Dezinsectia si deratizarea se executa cu subst. ecologice , non toxice , biodegradabile. si aprobate de Min. Sanatatii si Directia de Sanatate Publica Bucuresti. corp A: 762.85 mp *3et(p+2 etaje)*2.5 coef in plan vertical=5721.38 mp corp B(sala sport): 1100 mp amprenta*4 coef in plan vertical=4408 mp corp C: 351 mp amprenta *3et(p+2et)*2.5 coef in plan vertical=2632.50mp Gradinita: 150 mp *2.5 coeficient in plan verical =375 mp Total suprafata cu coeficient in plan vertical: 13137 mp Servicii de dezinsectie 13137 mp servicii de dezinfectie 13137 mp total suprafata 26274 mp
- Număr anunț
- DA24945629
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLASELE I-VIII NR. 1 "SFINTII VOIEVOZI (CUI 20715395)
- Furnizor / câștigător
- DERA-TOXIC 2000 SRL (CUI 13348156)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.364,66 RON
- Valoare atribuită
- 2.364,66 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.