Atribuită Cumpărare directă

Fir de sutura SERALENE ENDO-LOOP, Fluorura de polivinileden # USP 0.1x50cm Neresorbabil, monofilamen...

Număr anunț
DA24935868
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
924,96 RON
Valoare atribuită
924,96 RON
Data publicării
29.01.2020 00:00
Data finalizării
30.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

924,96 RON

din 924,96 RON estimat