Atribuită Cumpărare directă

5 Module dupa cum urmeaza: Resurse Umane, Achizitii Publice, Management financiar si contabilitatea institutiilor publice, Managemenetul sistemului de control intern/managerial, Administrarea Patrimoniului si Investii Publice. Perioada: 17-21 februarie 2020 Cursant: IONITA DARIA-AURELIA

Număr anunț
DA24948208
Autoritate contractantă
COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
823,53 RON
Valoare atribuită
823,53 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

823,53 RON

din 823,53 RON estimat