Atribuită Cumpărare directă

Steag cu franjuri, teava si capete, -steagul Romaniei-2 buc. -steagul UE-2buc. -steagul Municipiului Hunedoara-2 buc. Dimensiunile: 100cm x 50cm" "Emblema stema lemn -dimensiune: 45 cm x 35 cm

Număr anunț
DA24945809
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
35821000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.110 RON
Valoare atribuită
2.110 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.110 RON

din 2.110 RON estimat