Atribuită Cumpărare directă

Conform Anunt de publicitate nr. ADV1126871

Număr anunț
DA24946913
Autoritate contractantă
AEROPORTUL INTERNATIONAL SIBIU R.A. (CUI 2577146)
Furnizor / câștigător
EXPERT HUB S.R.L. (CUI 42118177)
Cod CPV
30195800-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
618,75 RON
Valoare atribuită
618,75 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

618,75 RON

din 618,75 RON estimat