Atribuită Cumpărare directă

Ups nJoy Echo Pro 2000 VA/1600W, online ecran LCD, management HID USB. Garantie 36 luni, 12 luni pentru baterie.

Număr anunț
DA24953239
Autoritate contractantă
Universitatea "Alexandru Ioan Cuza" Iasi (CUI 4701126)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
Cod CPV
30237280-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.088,24 RON
Valoare atribuită
1.088,24 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.088,24 RON

din 1.088,24 RON estimat