Atribuită
Cumpărare directă
Clinell Detergent - Lavete preimpregnate cu detergent pentru multiple suprafețe pentru curățare, în general și pentru praful umed. Acestea lasă foarte puține urme, demonstrând în același timp un nivel superior al puterii de curățare. Ambalare 260 lavete/galeata
- Număr anunț
- DA24996134
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
- Cod CPV
- 39831200-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.280 RON
- Valoare atribuită
- 1.280 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.