Atribuită Cumpărare directă

Rulada de cascaval cu sunca vid cca 200 g

Număr anunț
DA24983035
Autoritate contractantă
UNITATEA DE ASISTENTA MEDICO-SOCIALA BAIA DE CRIS (CUI 4374032)
Furnizor / câștigător
UNICARM SRL (CUI 6531770)
Cod CPV
15544000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,04 RON
Valoare atribuită
170,04 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,04 RON

din 170,04 RON estimat