Atribuită
Cumpărare directă
Manusi Safe Latex pudrate 100 buc/cut S BlueLine GUL100BLS cut 1 15.84 15.84 Manusi Safe Nitril PF BLACK nepudrate 100 buc/cut XL BlueLine GUN215BLXL/42573XL cut 1 22.42 22.42 Folie aluminiu 0.44x150m SP B6-FAL-7492 rola 1 40.78 40.78 Folie transparenta alimentara 0.45x300m SP B6-FOL-8291 rola 1 16.9 16.9 Hartie copt ALUFIX 200m 43cm BP20043 rola 1 74.75 74.75 Pahar carton 7oz 100/set set 3 13.14 39.42 Pahar carton 12oz 50buc/set alb set 20 11.3 226 Lavete microfibra ALP 40x40 buc 8 2.62 20.96 Detergent geam Sano 1000 ml buc 3 9.55 28.65 Eilfix Detergent vase Spulan citrofrisch 10L 00403168 bid 1 49.02 49.02 Pahar carton 7oz 50/set set 2 6.57 13.14
- Număr anunț
- DA24946964
- Autoritate contractantă
- TRANSYLVANIA COLLEGE. THE CAMBRIDGE INTERNATIONAL SCHOOL IN CLUJ (CUI 25009919)
- Furnizor / câștigător
- ACE DISTRIBUTION SRL (CUI 32231046)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547,88 RON
- Valoare atribuită
- 547,88 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.