Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cantitate UM Pret unitar PLAFONIERA CU SENZOR ERSTE EL0024503 Selum 4 Buc 42.02 BEC E27 220V 25W SFERIC Isk-10032 8 Buc 2.1 PH TUB NEON 36W SW PHILIPS 10 Buc 4.96 MYYM 3X2,5 -CABLU 12 ML 3.28 FY 1.5 -CONDUCTOR 45 ML 0.61 FY 2,5 -CONDUCTOR 63 ML 0.97 CANAL CABLU 16X16 CU ADEZIV 24 ML 1.68 CANAL CABLU 40X25 CU ADEZIV 4 ML 3.57 TABLOU SIG.PT 8 mod.COMTEC -1607 1 Buc 20.08 ALSU PRIZA PT CP DUBLA 4 Buc 10.08 ALSU INTRERUPATOR PT 2 Buc 7.56 ALSU COMUTATOR PT 2 Buc 9.16 COMTEC SIGURANTA AUT.MONO F+N 10A MF-16834 2 Buc 11.34 COMTEC SIGURANTA AUT.MONO F+N 16A MF-16838 1 Buc 11.34 COMTEC SIGURANTA AUT.MONO F+N 20A MF-16840 1 Buc 11.34 OBO DOZA PT 75X75X36 A8 /2000016 4 Buc 3.15 LOH DULIE E27 BACH.HEP 7366 3 Buc 2.94 DAB BEC LED E27 230V 8W 6000K 13-272280 3 Buc 7.14 BEC E27 220V 60W SFERIC Isk-10034 5 Buc 1.26 BANDA IZOLAT 20M Tracon 2 Buc 2.94 DIBLU 8x36mm 50 Buc 0.11
- Număr anunț
- DA24947639
- Autoritate contractantă
- SC "LOCATIV"SA (CUI 10755066)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31500000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 616,72 RON
- Valoare atribuită
- 616,72 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.