Atribuită
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE :SERVETELE PLIATE VERZI-20BUC;PUBELA BIROU NR.4 20L-1BUC;PRONTO SPRAY ANTIPRAF 300ML-3BUC;HARTIE IG.ALBA 2STR 30ROLE/BAX-1BAX;SANO DET GEAMURI 1L-2BUC;PROSOP GIGA EXTRA-2BUC;MATURA PVC EUROPA FIR LUNG3000-1BUC;COADA LEMN-1BUC;RIVEX CASA 4L-1BUC.
- Număr anunț
- DA24938376
- Autoritate contractantă
- COMUNA IZVOARELE (CUI 4508568)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL STORE PLUS S.R.L. (CUI 41042100)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 291,55 RON
- Valoare atribuită
- 291,55 RON
- Data publicării
- 29.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 30.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.