Atribuită Cumpărare directă

DCI: FAMOTIDINUM Cutie x 5 flacoane din sticla incolora cu pulbere pentru solutie inj./perf. + 5 fiole din sticla incolora x 5ml solv. pentru uz parenteral GEDEON RICHTER

Număr anunț
DA24994669
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC HATEG (CUI 4375011)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.519 RON
Valoare atribuită
1.519 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.519 RON

din 1.519 RON estimat