Atribuită Cumpărare directă

Multifunctional inkjet color BROTHER DCP-J105, A4, USB, Wi-Fi, Lada frigorifica ARCTIC O40+, 374 l, 86 cm, A+, alb

Număr anunț
DA24962658
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC ION MINCU (CUI 4666215)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30232150-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.504,04 RON
Valoare atribuită
1.504,04 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.504,04 RON

din 1.504,04 RON estimat