Atribuită Cumpărare directă

Abonament servicii de televiziune prin cablu/fibra optica pentru 35 receptoare TV conf.anunt nr.1127696/30.01.2020 Furnizarea de servicii se va efectua in baza unui contract.

Număr anunț
DA24964958
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL POARTA ALBA (CUI 4301251)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64228100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.605,25 RON
Valoare atribuită
3.605,25 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.605,25 RON

din 3.605,25 RON estimat