Atribuită
Cumpărare directă
detergent dezinfectant de nivel inalt pentru orice tip de suprafata; ambalare 2,5 litri Se prezinta in forma fara miros, cu miros de lamaie sau cu miros de lavanda Pentru comenzi lunare de minim 15 litri se acorda un discount de 3%. Pentru comenzi lunare de minim 20 litri se acorda un discount de 5%. Pentru comenzi lunare de minim 30 litri se acorda un discount de 7%. Pentru comenzi lunare de minim 40 litri se acorda un discount de 10%. OFERTA: Pe toata perioada lunii FEBRUARIE, oferim un discount suplimentar de 10% fata de cel acordat anterior, la comenzi mai mari de 15 litri. VIRUSOLVE + cu miros de lamaie = 10 BUC VIRUSOLVE + cu miros de LAVANDA = 10 BUC
- Număr anunț
- DA25004616
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.