Atribuită Cumpărare directă

REGISTRUL AGRICOL 2020 - 2024; format X4; 50 gospodarii 60 bucati ; Registru centralizator 1 bucata; DECLARATIE REGISTRU AGRICOL 500 buc ati ; Adeverinta de venit agricol 5 topuri ; Cerere adeverinta venit agricol 5 topuri

Număr anunț
DA24948882
Autoritate contractantă
Comuna Erbiceni (CUI 4541254)
Furnizor / câștigător
ROTAREXIM SA (CUI 1465985)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.046,59 RON
Valoare atribuită
4.046,59 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.046,59 RON

din 4.046,59 RON estimat