Atribuită
Cumpărare directă
Doresc sa achizitionez urmatoarele produse: BULGAREL SPUMA 10/SET AD136 1 BRADATEL SPUMA AD042 AD042 3 BETISOARE LEMN 150/SET AD016 AD016 2 PUDRA GLITTER MULTISARARITA 6CUL DACO PU050 1 PANGLICA TEXTILA 22M N35443 1 CARTON DUPLEX 70x100CM, 230G ALB/GRI CARTDUPL 3 ALEXANDRU LAPUSNEANUL, COSTACHE NEGRUZZI, ED. MULTICART 1 MOARA CU NOROC,IOAN SLAVICI,ED MULTICART N78034 1 POVESTI, POVESTIRI, AMINTIRI, ED.UNICART P24988 1 ULTIMA NOAPTE DE DRAGOSTE, INTAIA NOAPTE DE RAZBOI, CAMIL PETRESCU, ED MULTICART P23538 1 LA TIGANCI, MIRCEA ELIADE P19528 1 COPII COLOR FORMAT A4 4 MANOPERA SERVICII 5 1 FOTOGRAFIE 10X15 15 HARTIE COPIATOR SKY COPY A4 80G/MP SKYCOPYA4 54 POM POM BLANCO 85BUC/SET AD087 2 POM POM MINI AD014 AD014 1 FOLIE LAMINAT CRISTAL A4 125MIC P02902 300 FOLIE LAMINAT CRISTAL A3 125MIC P17677 100 CARTE DE COLORAT A4,ED.UNICART P17636 9 CARTE 12 POVESTI CU TALC A4,ED.UNICART P17640 10 STAMPILA PRINTER 30 P03672 1 TONER COMPATIBIL HP CC530A,410A,380A
- Număr anunț
- DA24950822
- Autoritate contractantă
- SCOALA CL.I-VIII VEDEA JUD GIURGIU (CUI 19107815)
- Furnizor / câștigător
- AMM (CUI 9098809)
- Cod CPV
- 30197000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.484,27 RON
- Valoare atribuită
- 1.484,27 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.