Atribuită Cumpărare directă

FOLIODRESS Halate chirurgicale de unică folosinţă Protect Reinforced XXL

Număr anunț
DA24972771
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
PAUL HARTMANN SRL (CUI 3102390)
Cod CPV
33199000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.140 RON
Valoare atribuită
2.140 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.140 RON

din 2.140 RON estimat