Atribuită
Cumpărare directă
cif 500ml=10*45.0=45.00 bureti vase 10 set=3*5.50=16.50 saci menajer 35l/50 set-7*2.90=20.30 saci 60l 10 set-3*3.00=9.00 ajax 1l=7*5.5=38.50 detergent savex manual 20kg=1*94.30-94.30 clor 5l boz=1*13.00=13.00 bref wx lichid 750ml=7*5.90=41.30 pronto lichid 750ml=6*10.80=64.80 fary 400ml=21*3.36=70.56 suma totala farta tva 413.26.
- Număr anunț
- DA24968779
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT TRAIAN (CUI 38159012)
- Furnizor / câștigător
- DUPLEX SRL (CUI 10953640)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 413,26 RON
- Valoare atribuită
- 413,26 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.