Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de mentenanta instalatie incalzire-climatizare pt cazane Imergaz (bc2x92kw) si chiller Bicold 1.9 revizii lunare x150RON=1350 RON 2.O revizie generala ce include pornirea chillerului la inceputul sezonului cald: 1300 RON 3. o revizie pt conservarea chillerului la sfarsitul sezonului cald: 400 RON 4. Revizie generala centrale termice:800 RON 5. Revizie generala anuala ventiloconvectoare pardoseala 250 RON/bcx 41 bc= 10250 RON 6. inteventii la cerere in caz de avarii : 100 RON/h Servicii de mentenanta instalatie incalzire-climatizare pt cazane DeDietrich (bc2x132kw) si chiller Thermocold 1.9 revizii lunare x150RON=1350 RON 2.O revizie generala ce include pornirea chillerului la inceputul sezonului cald: 1300 RON 3. o revizie pt conservarea chillerului la sfarsitul sezonului cald:400 RON 4. Revizie generala centrale termice:800 RON 5. Revizie generala anuala ventiloconvectoare casetate de plafon 350 RON/bcx 33 bc= 11550 RON 5. inteventii la cerere in caz de avarii : 100 RON/h
- Număr anunț
- DA24961416
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
- Furnizor / câștigător
- TEHNOTERM GRUP SRL (CUI 14473661)
- Cod CPV
- 50720000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.500 RON
- Valoare atribuită
- 29.500 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.