Atribuită
Cumpărare directă
Va fi asigurată funcţionarea corectă şi la parametrii precizati in oferta suplimentara din 22.01.2020, pentru primele 6 luni ale anului 2020, a procedurilor care alcătuiesc urmatoarele aplicații : - gestiunea referatelor de necesitate (inclusiv preluare-actualizare date din/spre SqlServer) - gestiunea contractelor de achiziţie si a resurselor bugetare alocate , conform cu OMFP 1792/2002, OMFP 547/2009 şi cu reglementările Ministerului Finanţelor referitoare la plata cheltuielilor (inclusiv modulul destinat compartimentelor achizitii) - gestiunea registrului de încasări si plăţi - gestiunea registrului CFPP
- Număr anunț
- DA24948912
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA DIN CLUJ NAPOCA (CUI 4288306)
- Furnizor / câștigător
- OCTONET SRL (CUI 12503642)
- Cod CPV
- 71356200-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.200 RON
- Valoare atribuită
- 16.200 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.