Atribuită Cumpărare directă

Servicii de paza umana 24 ORE/ZI PERIOADA 01.02.2020-30 SEPTEMBRIE 2020

Număr anunț
DA24951653
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE ALBA (CUI 4562729)
Furnizor / câștigător
ROMANIAN SECURITY SYSTEMS SRL (CUI 4381862)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
87.480 RON
Valoare atribuită
87.480 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
31.01.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87.480 RON

din 87.480 RON estimat