Atribuită
Cumpărare directă
APROV PT BSMIL NR. NEC. 1892/30.01.20 SACI AUTOCLAVABILI 400 X 660MM, REZIST LA 134 °, 1 BUCATA Producator: Aptaca Italia Saci autoclavabili din polipropilena, rezistenti pana la 134°C. Sunt utilizati in procesul de sterilizare prin autoclavare. Grosime: 40my Dimensiuni: 400 x 660mm
- Număr anunț
- DA24954720
- Autoritate contractantă
- AQUABIS BISTRITA-NASAUD (CUI 566787)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 19640000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 175,50 RON
- Valoare atribuită
- 175,50 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.