Atribuită Cumpărare directă

DEXTROMETHORPHANUM Cutie x 2 blistere Al/PVC x 10 comprimate (3 ani) GLAXOSMITHKLINE (GSK) SRL - R... mai departe

Număr anunț
DA24985265
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154,20 RON
Valoare atribuită
154,20 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

154,20 RON

din 154,20 RON estimat