Atribuită Cumpărare directă

ACIDUM ASCORBICUM SOL. INJ. 750mg Cutie x 5 fiole din sticla bruna x 5 ml solutie injectabila

Număr anunț
DA24952920
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI 200106)
Cod CPV
33616000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.010 RON
Valoare atribuită
2.010 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.010 RON

din 2.010 RON estimat