Atribuită Cumpărare directă

Digi Net Business Acces internet 1000 - 35 euro fara TVA - aproximativ 167 ron fara TVA la cursul BNR din ziua facurarii

Număr anunț
DA24946738
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.837 RON
Valoare atribuită
1.837 RON
Data publicării
30.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.837 RON

din 1.837 RON estimat