Atribuită Cumpărare directă

Pachet produse pentru ingrijirea pielii ABC Derm hidratant*500ml LBD_185375839_#OTC ABC Derm gel spumant*1000ml LBD (FARA DCI)_184576319_#OTC Abcderm servetele umede*60 buc LBD (FARA DCI)_185026172_#OTC

Număr anunț
DA24996031
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33711500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
580,80 RON
Valoare atribuită
580,80 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

580,80 RON

din 580,80 RON estimat