Atribuită Cumpărare directă

unitate,toner

Număr anunț
DA24982129
Autoritate contractantă
RAJA S.A CONSTANTA (CUI 1890420)
Furnizor / câștigător
ELECTROMEC PROCESING SRL (CUI 38096968)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.734 RON
Valoare atribuită
1.734 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.734 RON

din 1.734 RON estimat